Oracle PL/SQL & APEX Developer

Jesteśmy firmą tworzącą wysoko wyspecjalizowane rozwiązania informatyczne oraz usługi doradcze w takich sektorach, jak np.: finanse (np. banki, leasing), produkcja, TSL, FMCG, usługi czy instytucje publiczne.

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani programiści oraz osoby z doświadczeniem zarządczo-finansowym, dzięki czemu mamy kompleksową wiedzę o potrzebach Klientów. Potrafimy umiejętnie połączyć wiedzę ekonomiczną z informatyczną, co zwiększa efektywność naszej pracy i satysfakcję naszych Partnerów biznesowych.

Posiadamy certyfikaty w zakresie projektowania, produkcji, wdrażania i serwisowania systemów IT w tym rozwiązań chmurowych.

W Canbi poszukujemy pasjonatów technologii i innowacji, którzy dołączą do naszego zespołu ekspertów Oracle. Nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach low-code, które odmieniają oblicze branży IT, wspierając tysiące punktów sprzedaży w Polsce i użytkowników na całym świecie. Jeśli technologie takie jak Oracle Database, PL/SQL i Oracle APEX nie mają przed Tobą tajemnic – to właśnie Ciebie szukamy!

Czego oczekujemy:

Znajomości SQL i PL/SQL, a także baz danych.

Znajomość Oracle Application Express (APEX) będzie dla nas dużym atutem.

Umiejętności w zakresie integracji danych (webservice REST/SOAP).

Podstawowej znajomości technologii internetowych (HTML, CSS, ew. JavaScript).

Analitycznego myślenia i zdolności do analizy wymagań biznesowych.

Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Co oferujemy?

Długofalową współpracę z możliwością wyboru formy zatrudnienia po okresie próbnym.

Elastyczne godziny pracy oraz opcję pracy zdalnej lub w naszym biurze w Poznaniu.

Szansę na zdobycie cennego doświadczenia, pracując dla topowych marek.

Możliwość rozwoju poprzez szkolenia techniczne i językowe.

Jeśli jesteś gotów dołączyć do zespołu, który na co dzień wpływa na pracę tysięcy osób i chcesz mieć realny wpływ na tworzone przez nas rozwiązania – nie czekaj! Prześlij swoje CV i rozpocznij swoją przygodę z Canbi. Razem możemy tworzyć technologie, które zmieniają świat!

Wymagania
  • znajomości SQL i PL/SQL, baz danych (znajomość Oracle Application Express (APEX) będzie dodatkowym atutem)
  • znajomości integracji danych (webservice REST/SOAP)
  • podstaw znajomości technologii internetowych (html, css, ew. JavaScript)
  • zdolności analitycznych, pozwalających na analizę wymagań biznesowych
  • umiejętności opracowywania jednoznacznej i przejrzystej dokumentacji technicznej i użytkownika końcowego
  • odpowiedzialności, samodzielności, dzielenia się wiedzą z zespołem
  • umiejętności pracy w zespole oraz współpracy z klientem
  • ogólnej wiedzy informatycznej z zakresu integracji i prowadzenia testów
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
Zadania
udział w projektach z wykorzystaniem wiedzy bazodanowej (SQL,PL/SQL) oraz dot. webservice
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Staż / praktyka
  • Branża:IT
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/2406/04/2024
Oferta ważna do:2024-05-31