Młodszy Specjalista ds. zarządzania systemami ERP

Co możemy Tobie zaoferować:

-ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego

-przyjazna atmosferę pracy

-samodzielne stanowisko

-możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

-możliwość realizacji własnych pomysłów

-szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe

Wymagania
  • znasz język SQL oraz bazy danych ( Oracle, MS SQL Server)
  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu: MS Analysis Services, Integration Services, Reporting Services
  • lubisz pracować w grupie, a jednocześnie lubisz pracować samodzielnie wychodząc z inicjatywą
  • jesteś osobą analityczną, dokładną, odpowiedzialną oraz samodzielną w realizacji zadań
Zadania
  • administrowanie Oracle 12 c
  • projektowanie modeli baz danych oraz rozwijanie i utrzymywanie istniejących baz danych
  • przeprowadzanie analiz i tworzenie dynamicznych raportów wspierających różnorodne procesy biznesowe
  • analiza i optymalizacja istniejących rozwiązań.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:IT
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Komorniki
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/2405/04/2024
Oferta ważna do:2024-05-31