{ Dla pracodawcy }

Biuro Karier CDV od lat wspomaga Pracodawców w ich projektach, ponad 100 Firm uznało nas za rzetelnego partnera publikując oferty pracy podczas Wirtualnych Targów Pracy. Ponad 100 Firm na stałe współpracuje z naszą Uczelnią na podstawie podpisanego porozumienia o współpracy. Jesteśmy również wpisani do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z Pracodawcami między innymi w zakresie:

  • studenckich praktyk zawodowych,
  • staży absolwenckich,
  • bezpłatnego pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego,
  • wsparcia realizacji celów rekrutacyjnych i wizerunkowych pracodawcy,
  • promowania pracodawcy podczas Wirtualnych Targów Pracy,
  • organizacji prelekcji i wstępnych selekcji na terenie uczelni,
  • promocji Państwa projektów, w realizacji których uczestniczą nasi studenci

Zachęcamy do kontaktu z nami.

Współpraca z biznesem

Collegium Da Vinci wie co zrobić, by programy proponowanych kierunków studiów były jak najbardziej atrakcyjne z biznesowego punktu widzenia.

Do współpracy zapraszamy przedsiębiorców, trenerów, doświadczonych praktyków. Dbamy o to, żeby nasi studenci korzystali z doświadczenia i wiedzy osób, które odniosły w życiu zawodowy sukces. Dążymy do tego, by wybierający naszą uczelnię już w trakcie studiów mieli kontakt z jak największą liczbą pracodawców i praktyków biznesu. Wiemy, że pomoże to im w zdobyciu wielu potrzebnych kwalifikacji oraz umiejętności, które zaprocentują w każdym miejscu pracy a także zainspiruje do poszerzania swoich kompetencji.

Kontakt:

Anna Szymankiewicz
Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy z Biznesem

e-mail: anna.szymankiewicz@cdv.pl

tel.: 61 27 11 015
tel. kom. 693 290 907

 

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...