{ Stanowisko w recepcji/sekretariacie Niepublicznej Szkoły Tańca i Baletu Fouetté w Poznaniu }

2411 Stanowisko w recepcji/sekretariacie Niepublicznej Szkoły Tańca i Baletu Fouetté w Poznaniu

Oferujemy pracę:

 - Docelowo na pełen etat

- Praca w godz. 10:00-18:00 / 13:00-21:00

- Umowa o pracę

- Dobre wynagrodzenie

Profil:

Poszukujemy miłej, rzetelnej, odpowiedzialnej i bardzo dobrze zorganizowanej osoby, dobrze odnajdującej się w pracy w zespole i lubiącej dzieci, wykazującej inicjatywę, cechującej się pozytywnym podejściem do życia.

Wymagania:

Obsługa pakietu Microsoft Office, Internetu, platforma Wordpress, portale społecznościowe, podstawowy edytor zdjęć i filmów, Dysk Google. Inne programy komputerowe mile widziane. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać minimalne doświadczenie w prowadzeniu i administrowaniu biura lub sekretariatu, musi wykazywać inicjatywę.

 

 

Oferty prosimy przesyłać na adres:

admin@fouette.pl

Więcej informacji pod numerem: 502 337 112

 

Zespół Szkół „Fouetté” już od 20-lat istniej w Poznaniu, oferując dzieciom i młodzieży profesjonalną edukację artystyczną, w dziedzinie sztuki tańca. Świadcząc wysokiej jakości programy edukacyjne poszukujemy osoby, która dzieli pasję do sztuki, a zarazem chce pracować w środowisku z misją Zależy nam aby nasz przyszły członek zespołu został z nami na dłuższy okres.

Firma: 
Niepubliczna Szkoła Tańca i Baletu Fouetté

Miejscowość: 
Poznań

Forma zatrudnienia: 
Umowa o pracę

Branża: 
Administracja biurowa

wtorek, Sierpień 8, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...