{ Stażysta do pracy w biurze - Smart Pharma }

2356 Stażysta do pracy w biurze - Smart Pharma

Poszukiwany Stażysta/Stażystka

do pracy w biurze

 

Jako firma, opracowujemy a następnie komercjalizujemy produkty szczególnie dla niemowląt i małych dzieci. Z racji dynamicznego rozwoju poszukujemy osoby do pomocy w biurze.

W czym potrzebujemy pomocy?

Poszukujemy osoby która pomoże nam w prowadzeniu biura. Przyda nam się też wsparcie w koordynowaniu prowadzonych przez nas aktywności marketingowych i sprzedażowych oraz w kontakcie z przedstawicielami pracującymi w terenie.

Czego się będzie można nauczyć?

Dzięki bliskiej współpracy ze środowiskiem medycznym mamy dostęp do najnowszej literatury i badań nad innowacyjnymi substancjami. Znamy się na analizowaniu tych danych i opracowywaniu unikatowych produktów. Mamy olbrzymie doświadczenie w wprowadzaniu produktów do sprzedaży w kanale farmaceutycznym.

Dzięki pracy z nami dowiesz się jak powstaje produkt i w jaki sposób opracowuje się strategię jego promocji. Dowiesz się jak należy budować świadomość marki i poznasz skuteczne narzędzia marketingowe.  Dowiesz się jakie czynniki wpływają na podejmowanie decyzji o zakupie.

Kogo szukamy?

Nie musisz mieć doświadczenia – zakładamy, że staż ma być okazją do zdobycia nowej wiedzy i nabycia nowych umiejętności oraz rozwinięcia tych już posiadanych. Wystarczy, że jesteś osobą uczciwą, sumienną i dobrze zorganizowaną – wszystkiego innego pomożemy ci się nauczyć.

Nie oczekujemy, że będziesz na miejscu 8 godzin dziennie. Cenimy efektywność pracy, a nie ilość czasu spędzanego w biurze. Na początek zaprosimy Cię do współpracy na okres 3 miesięcy a za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie.

Jak się zgłaszać?

Zgłoszenia – cv i kilka słów o sobie podeślij na adres: biuro@smartpharma.com.pl

Możesz dowiedzieć się wiecej, pobierając poniższy załącznik

Firma: 
Smart Pharma sp. z o.o.

Miejscowość: 
Suchy Las

Forma zatrudnienia: 
Płatny staż

Branża: 
Medycyna

niedziela, Lipiec 2, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...