{ Specjalista ds. operacyjno-handlowych }

2387 Specjalista ds. operacyjno-handlowych

Firma KOLECKI Sp. z o.o. jest cenionym producentem wyposażenia marketów i biur w całej Europie.

W związku z rozwojem poszukujemy do Działu Operacyjnego osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. operacyjno-handlowych

Do najważniejszych obowiązków należeć będą: współpraca z dotychczasowymi oraz nowymi Klientami polegająca na przygotowywaniu ofert i rozwiązywaniu zagadnień technicznych samodzielnie lub we współpracy z innymi działami, uzgadnianiu szczegółów zamówień, wprowadzaniu zamówień do realizacji. Praca w systemie ERP, organizacja szkoleń i wyjazdów integracyjnych, udział w kreowaniu wizerunku firmy, prace organizacyjno-biurowe.
Od kandydatów oczekujemy: znajomości zagadnień technicznych, podstawowej znajomości systemów ERP, znajomości j. angielskiego lub niemieckiego, kreatywności, staranności i umiejętności samoorganizacji, znajomości pakietu MS Office.
Oferujemy: umowę o pracę, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, możliwość rozwoju i awansu, przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole Ekspertów z pasją.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z zamieszczoną klauzulą zezwalającą nam na przetwarzanie Państwa danych osobowych na adres mailowy: biuro@koleckipoland.com .

Możesz dowiedzieć się wiecej, pobierając poniższy załącznik

Firma: 
KOLECKI

Miejscowość: 
Suchy Las

Forma zatrudnienia: 
Umowa o pracę

Branża: 
Produkcja

piątek, Lipiec 21, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...