{ Redaktor portali internetowych }

2394 Redaktor portali internetowych

Szukasz ciekawej pracy, w której nie będziesz się nudzić? Interesuje Cię tematyka studiów, rozwoju osobistego i kariery zawodowej? Lubisz pisać i wychodzi Ci to całkiem nieźle? Znasz komunikatywnie język angielski? A może interesujesz się montażem filmów lub chciałbyś po prostu się tego nauczyć? Wychodzi na to, że szukamy właśnie Ciebie na stanowisko redaktora portali internetowych!

Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego, ale czujesz, że to praca, w której mógłbyś rozwinąć swoje kompetencje? Świetnie, przekonaj nas w takim razie do tego:) Jeśli Ci się to uda, to zaproponujemy Ci płatny staż i gwarancję, że nie będziesz w jego trakcie parzyć kawy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UabBGVRrrtA

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nas na: Efekty.net

 

Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane pracą stacjonarną, nie podejmujemy współpracy zdalnej.

 

Do CV prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

 

 

Miejscowość: 
Poznań

Forma zatrudnienia: 
Płatny staż

Branża: 
Marketing/Reklama/PR

wtorek, Sierpień 1, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...