{ Pracownik terenowy }

2452 Pracownik terenowy

Prężnie rozwijająca się firma dostarczająca usługi z zakresu organizacji eventów (m.in. pikniki, festyny, imprezy dla dzieci, imprezy firmowe, imprezy tematyczne, wieczory kawalerski, wieczory panieńskie) poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Terenowego.

Wymagania:

-dobra organizacja czasu pracy,

-zaangażowanie,

-komunikatywność,

-wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

-prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,

-mile widziany własny samochód.

Zakres obowiązków:

-dbanie dostępność materiałów do realizacji imprez paintballowych,

-dbanie o dostępność materiałów biurowych,

-dbanie o flotę pojazdów firmowych,

- wyszukiwanie najbardziej atrakcyjnych rozwiązań zakupowych,

-wsparcie przy obsłudze technicznej eventów.

Oferujemy:

-dynamiczną i pełną wyzwań pracę w pełnym wymiarze godzinowym,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-stabilne warunki zatrudnienia,

-dużą swobodę działania oraz wysoki stopień decyzyjności,

-bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres mailowy: rekrutacja(AT)mrucon-group.com

W tytule maila proszę wpisać „Pracownik terenowy - Poznań”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Miejscowość:
Poznań

Forma zatrudnienia:
Ogłoszenie specjalne

Branża:
Inne

wtorek, Wrzesień 19, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...