{ Nowa rola HR Managera }

Collegium Da Vinci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą aktywnie zajmować się HR managementem i poszukują rozwoju w tym obszarze, przygotowało kierunki studiów podyplomowych, które są bardzo ciekawą perspektywą dla tych osób. 

Mając na uwadzę, że te potrzeby rozwoju mogą mieć miejsce również w Państwa organizacji chcielibyśmy zachęcić do skorzystania z naszej oferty.

Serdecznie Państwa zapraszamy na 2 kierunki studiów:

Trener Zmian i Facylitator - kierunek przygotowuje do roli facylitatora i trenera zmian wewnątrz organizacji, a także świadczenia usług dla biznesu. Nabyte umiejętności pozwolą HR Managerowi  pełnić rolę facilitatora, wspierającego innych w osiągnieciu celów.

Wiecej informacji na temat kierunku dostępnych jest na naszej stronie http://www.cdv.pl/trener-zmian-i-facylitator.html

HR Biznes Partner - kierunek kształci kompetencje z zakresu nowoczesnego HR, absolwent będzie gotów pelnić funkcję strategicznego partnera biznesowego dla Zarządu firmy. 

Wiecej informacji na temat kierunku dostępnych jest na naszej stronie http://www.cdv.pl/hr-biznes-partner.html

 

KONTAKT

Biuro Rekrutacji

e-mail: rekrutacja@cdv.pl

tel.: 61 27 11 100

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...