{ Indata Solutions SA }

Od 20 lat jesteśmy integratorem rozwiązań informatycznych, który w oparciu o szerokie kompetencje - potwierdzone licznymi referencjami, oferuje bezpieczne i efektywne rozwiązania IT.

Jako Service and Hosting Provider oferujemy usługi naszego Centrum Danych InfoCloud24. W oparciu tą infrastrukturę zbudowaliśmy unikalny model usług zarządzania infrastrukturą IT: InfoCloud Total Manager.

Ostatnie lata to intensywny rozwój technologii chmurowych w świecie IT. Podążając za tym trendem jesteśmy w czołówce firm w Polsce wdrażających rozwiązania Microsoft Office 365 oraz Microsoft Azure. Zrealizowaliśmy jedne z większych wdrożeń tych rozwiązań w Polsce. Z sukcesami potwierdzonymi referencjami wdrażaliśmy rozwiązania chmurowe w USA, całej Europie, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Hong Kongu.

Dzięki strategicznym partnerstwom z największymi producentami IT, z sukcesem wrażamy najnowsze technologie wspierające biznes naszych klientów. Dostarczamy nie tylko rozwiązania, ale także podnosimy kompetencje Klientów za pomocą szkoleń dla użytkowników końcowych oraz specjalistów IT, ułatwiając im użytkowanie wdrożonych przez nas rozwiązań.

Ważnym uzupełnieniem naszej oferty jest doświadczony zespół analityków systemowych i programistów, którzy budują dedykowane i zaawansowane rozwiązania informatyczne. Realizujemy projekty na terenie całej Europy, w szczególności dla firm z sektora finansowego. Nasz największy zrealizowany projekt dla Klienta korporacyjnego z branży ubezpieczeniowej wspiera pracę korporacji w 12 krajach Europy, obsługując 17 wersji językowych.

Wszystkie wdrażane przez nas rozwiązania wspieramy usługami naszego Helpdesku, pracującego w modelu 365/7/24, obsługującego Klientów międzynarodowych. Dla Klientów wymagających zaangażowania specjalistów IT w swojej lokalizacji, oferujemy outsourcing dedykowanych dla nich zespołów IT. Aktywnie obsługujemy obecnie kilkadziesiąt kontraktów w tym modelu.
Do naszych zadań, niezależnie od ich skali i charakteru podchodzimy profesjonalnie. Od wielu lat rozwijamy nasz System Zarządzania Jakością, który uważamy jako istotną wartość dodaną dla naszych Klientów. System ten od 2006 roku jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001:2008.
 

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...