{ Grafik Komputerowy }

2566 Grafik Komputerowy

WIODĄCY PRODUCENT ZABUDÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I PRZYCZEP

ZATRUDNI NA STANOWISKO GRAFIK KOMPUTEROWY:

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY STĘSZEW UL. KWIATOWA 12

Opis stanowiska:

  • Projektowanie reklam
  • Nadzór nad prawidłowością wykonania projektów
  • Kompleksowa obsługa klientów
  • Współpraca z działem handlowym

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Znajomość programu Corel Draw, umiejętność obsługi Plotera
  • Poczucie estetyki, kreatywność
  • Odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia (od 3 500 tys. netto)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje prosimy składać:

- w siedzibie firmy  PLANDEX przy ul. Bukowskiej 3 w Stęszewie,

  • - mailowo na adres  a.fabis@plandex.pl
  • - kontakt telefoniczny: 61 89 85 477

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

Firma:
P.P.U.H. PLANDEX SP. JAWNA

Miejscowość:
Poznań

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Branża:
Grafika/Kreacja artystyczna

piątek, Grudzień 22, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...