{ ENEA SA }

Enea to innowacyjna grupa surowcowo-energetyczna. Jesteśmy renomowanym sprzedawcą, dystrybutorem i producentem energii elektrycznej oraz cieplnej.

Nasza Grupa jest jednym z liderów polskiego rynku energetycznego i należy do grona największych polskich przedsiębiorstw. Dostarczamy prąd mieszkańcom północno-zachodniej Polski i sprzedajemy energię elektryczną na terenie całego kraju.

Dlaczego warto pracować w firmie?

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych firm w sektorze energetycznym w Polsce. Naszym pracownikom pomagamy rozszerzać kompetencje, bo wierzymy, że ich zaangażowanie i kreatywność stanowią o sile naszej Grupy. Umożliwiamy wybór własnej ścieżki rozwoju i zdobycie doświadczenia poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju projektach. Niezależnie od tego czy dopiero budujesz swoją karierę zawodową, czy jesteś studentem pragnącym zdobyć doświadczenie poprzez praktyki, zapewnimy Ci to, czego szukasz.

Kultura organizacji (atmosfera i warunki pracy)

 Jesteśmy efektywnie i nowocześnie zarządzaną firmą. Tworzymy przyjazne miejsce pracy dla ponad 15 tysięcy Pracowników. Podstawą funkcjonowania naszej Grupy i jej Pracowników jest uczciwość wsparta takimi wartościami jak: odpowiedzialność, kompetencja i bezpieczeństwo. 

Benefity dla pracowników

  • Szkolenia / kursy / konferencje
  • Premie uzależnione od wyników
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie
  • Program emerytalny

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...