{ Doradca techniczno - handlowy }

2388 Doradca techniczno - handlowy

Firma KOLECKI Sp. z o.o. jest cenionym producentem wyposażenia marketów i biur w całej Europie.

 

W  związku z rozwojem poszukujemy do Działu Handlowego osoby do pracy na stanowisku:

 

Doradca Techniczno – Handlowy Kluczowych Klientów

 

Do najważniejszych obowiązków należeć będą: budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku zgodnego z naszym motto „Tworzymy więcej”, projektowanie strategii sprzedaży w danym regionie, pozyskiwanie nowych Klientów, utrzymywanie stałych kontaktów oraz konsultacje techniczne i handlowe dla Kluczowych Klientów, opracowywanie ofert handlowych i kalkulacji, współpraca z innymi działami naszej firmy.

Od kandydatów oczekujemy: otwartości na potrzeby i wymagania Klienta, znajomości zagadnień technicznych, podstawowej znajomości systemów ERP, znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, komunikatywności i energii do pracy, gotowości do podróży służbowych, prawa jazdy kat. B .

Oferujemy: umowę o pracę, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, możliwość rozwoju i awansu, przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole Ekspertów z pasją.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z zamieszczoną klauzulą zezwalającą nam na przetwarzanie Państwa danych osobowych na adres mailowy: biuro@koleckipoland.com .

Możesz dowiedzieć się wiecej, pobierając poniższy załącznik

Firma: 
KOLECKI

Miejscowość: 
Suchy Las

Forma zatrudnienia: 
Umowa o pracę

Branża: 
Produkcja

piątek, Lipiec 21, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...